Героїні картини Аделине Грей доводиться бігти зі свого обжитого місця в чужі краї. Йде страшна кровопролитна війна, загарбники наступають і не дають жити мирним жителям. Героїня разом з маленькою дочкою перебирається в покинутий будинок, який знаходиться десь посеред лісу. Ніхто з місцевих особливо не поспішає допомогти молодій жінці. І тому, розуміючи, що чекати допомоги нізвідки, забратися і привести в більш-менш житловий вигляд це незатишне похмура будівля доведеться самій, Аделіна починає обживати будинок. Протирати пил, помити і почистити вікна не доставляє особливого клопоту.

У цей час дочка героїні починає шаритись в коробках, яких ніхто вже стільки років не відкривав. Незабаром дівчинка знаходить дивну ляльку з величезними очима. А цей будинок колись належав однієї чаклунки. За свої магічні дії і чаклунство її стратили. Але перед смертю відьма присягнулася помститися за свою смерть всім. Фільм Прокляття: Лялька відьми (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Без чаклунства тут не обійшлося. Її душа перекочувала в цю ляльку, і тепер ця іграшка намагається заподіяти зло всім, хто знаходиться поруч з нею. Одного разу дочка Аделины разом з лялькою зникає…

Режисер: Лоуренс Фаулер
В ролях: Хелен Кревел, Філіп Ріду, Клер Карреньо, Ніл Хоббс, Лайла Уоттс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress