Фільм Прокляття «Мері» (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Девід є приємною людиною і зразковим сім’янином. Одного разу, головний герой задумав створити власний, невеликий бізнес з морських перевезень. Він вважає, що це заняття зможе допомогти його родині впорається з фінансовими труднощами, що навалилися останнім часом. Девід відправився на аукціон і придбав собі яхту. Радості нового власника не було меж, проте так тривало зовсім недовго. Вже під час першої прогулянки в море, на судні почали відбуватися Лякаючі речі. Незабаром, яхта буквально почала жити своїм життям. Девіду необхідно терміново знайти вихід із ситуації, поки ще є можливість…

Не довго думаючи, чоловік купує посудину, вирішуючи, що це його шлях до успіху. Незабаром Девід бере відпустку і відправляється з сім’єю в подорож по океану. Не минуло й дня, як на яхті починають відбуватися випадки, що суперечать здоровому глузду.

Мандрівники починають сумніватися в своєму розсудливості. Вони збиваються з курсу, і яхта прямує до чогось жахливого, що чекає її на глибині. Фільм Прокляття «Мері» (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл ГОІ
В ролях: Гарі Олдман, Дженніфер Еспозіто, Емілі Мортімер, Стефані Скотт, Оуен Тіг, Майкл Лендіс, Мануель Рульфо


загрузка...