загрузка...


Американський фільм жахів, сюжет якого тримає в напрузі від початку до кінця. Події відбуваються в Південних штатах Америки. Достовірно відомо, що даний штат є концентрацією психопатів з різними відхиленнями психіки. В одній з в’язниць здійснена страта. Психічно ненормальної людини засудили до електричного стільця. Цей випадок спричинив за собою ланцюжок неприємностей. У місті утворилася група людей, які вчиняють злочини. Любителі жахів зможуть дивитися «Психопати» онлайн безкоштовно і отримати порцію адреналіну.

Серед злочинців знаходиться Аліса, яка лікувалася в психіатричній лікарні і називає себе дівчиною з гламурного суспільства. Вона була дуже красива і була спокусницею, заманюють довірливих чоловіків в підвал, де вбивала за їх бажання і неналежну поведінку. Дівчина так захищала внутрішній простір жінок. Злочинець, що влаштовує полювання за молодими жінками, теж був одним з психопатів, учасником цієї божевільної групи. Один з психопатів, що є керівником групи, обладнав мисливський будиночок і полює на людей. Фільм Психопати (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В поле його уваги потрапляють 2 хлопця і дівчина, які пограбували банк. Хто ж протистоїть психопатам, або вони так і будуть тримати в страху все місто, наводячи жах на його жителів. Чи виправдані дії і до чого вони привели після страти психопата.

Режисер: Мікі Кітінг
В ролях: Ешлі Белл, Джемі Бурк, Ларрі Фессенден, Росс Френсіс, Джеремі Гарднер, Джеймс Хеберт, Марк Кассен, Метт Мерсер, Карсон Найселі, Міранда Пархем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress