Фільм Расчудесный пурпурний неон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Даллас вже багато років не був у рідному місті, де провів свої дитячі та юнацкие роки. Він очікував побачити рідні вулиці, але те, що було насправді просто вразили. Вулиці міста були переповнені новими наркотиками – пурпурним неоном. Подивившись на ситуацію в цілому в місті, від цих наркотиків набагато більше проблем, ніж від попередніх. Розповсюджувачами нової речовини як і раніше є вуличні злочинці, які працюють на одного і того виробника. Ним виявився вельми неординарна людина, яка ставитися до сектантським культу.

До всього ще наркоділок був потомственим алхіміком, який у створенні наркотиків знав все до самих дрібниць. Тому винайдений їм наркотик вільно поширювався вулицями районів, де вже загинуло не один десяток людей. Поліція не робила жодних дій, так мала з цього свій зиск.

Даллас не може сидіти склавши руки і спокійно дивитися, як молоді люди труять себе, тому він виходить на стежку війни з кримінальним угрупованням. Фільм Расчудесный пурпурний неон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тодд Шитс
В ролях: Джеремі Едвардс, Елі ДеДжир, Міллі Фріман, Нік Рендол, Грант Конрад, Джек Мак-Корд


загрузка...