загрузка...


У центрі подій Підлітки, що позиціонують себе панками. Вони накоїли безліч справ, тому за ними почалося посилене стеження правоохоронних органів, які бажають відновити справедливість. Тому вони в темний час доби переміщаються по лісовій смузі, щоб бути непоміченими. Вони мають намір організованою вийти проти правлячої в невеликому містечку влади, тому озброюються сокирами і жорстоко розправляються з парковим рейнджером. Вони хочуть порубати його на маленькі шматочки і приховати сліди скоєного злочину. Група підлітків, на їхню думку, відмінно проводила вечір. Гори наркотиків, алкоголю і гучна музика це все що потрібно їм для щастя.

Але через піднятий шум, їх ідилію перервав наряд поліції, який приїхав з черговим рейдом. Втекти від поліцейських хлопцям вдалося, але тепер потрібно буде десь сховатися на пару тижнів. Тому вони відправляються в дикий заповідник, розташований недалеко від міста. Фільм Рейнджер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Там молоді люди виявили давно занедбаний будинок, який, на їхню думку, стане відмінним місцем для відсидки. Проте місцевий рейнджер не має наміру терпіти чужинців на своїй території, і зробити все, щоб вигнати їх з лісу.

Режисер: Дженніфер Уекслер
Актори: Хлоя Лівайн, Джеремі С. Холм, Граніт лаху, Джеремі Пауп, Бабба Уейлер, Аманда Грейс Купер, Жете Лоранс, Ларрі Фессенден, Клей МакЛеод Чепман, Джим Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress