Фільм Рейс 666 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія розгортається на борту літака, який звичний рейс і потрапив у сильний шторм. Намагаючись вийти із зони турбулентності, пілоти помічають, що негода немов переслідує їх, не даючи можливості відірватися. Пасажири починають нервувати і здається ситуація виходить з під контролю, але ніхто ще не здогадується, що виною всьому, що відбувається служить потойбічна сила, яка хоче помститися своєму вбивці, що знаходиться на борту літака. Основні події розгортаються на борту літака. Він слід за рейсом три шістки. Все йде по раніше запланованому плану.

Несподівано авіалайнер потрапляє під дію сильного шторму і виявляється в зоні турбулентності. Пілоти намагаються відірватися від негоди, але вона йде за ними буквально по п’ятах. Несподівано стає ясно, що тут замішані потойбічні сили. Виявляється на борту знаходиться людина, який винен у вбивстві. Тепер привиди з його минулого життя переслідують його навіть у повітрі. Фільм Рейс 666 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Стає очевидно, що цей шторм не закінчиться ніколи, поки вбивця буде залишатися в живих. Однак, він має намір боротися за своє життя, нехай навіть якщо доведеться зіткнутися з силами з іншого світу.

Режисер: Роб Палантин
В ролях: Рене Віллетт, Пол Логан, Ліз Феннінг, Хосе Росете, Джозеф Майкл Харріс, Джессі Джеймс Д ‘ Анджело, Джастін Хоффмайстер, Кларисса Тібо, Брендан Петриццо


загрузка...