загрузка...


Однойменна книга Адама Невілла була екранізована командою фахівців з Великобританії. У центрі сюжету фільму «Ритуал» 2017 знаходяться четверо британців, яким далеко за 30 років. Вони вирішують зробити пішу подорож в ліси Швеції, щоб згадати студентські роки. Ось тільки молодість і витривалість ходять разом, а дорослим пішоходам маршрут виявився не під силу. Заради скорочення шляху друзі зрізають через лісовий масив, який захоплює їх в полон. Збираючись лише зрізати кут, авантюристи потрапляють в темну хащу, де на дереві бовтається туша розчленованого звіра.

Знайшовши в глушині старий будиночок, герої виявляють на замшілому горищі жахливе опудало мерзенного козла, у якого руки людини. Хатинка майже розвалилася, але все ще може служити притулком для втомлених подорожніх. Бажаючи зігрітися, товариші розвели в каміні вогонь за допомогою хрестів, сплетених з джгутів. Через дим в свідомість людей, а потім в їх сни, проникає щось потойбічні, і всередині будинку зростає напруга. Пізніше з’ясовується, що в хатині проводилися магічні ритуали, у славу якогось стародавнього істоти. І чудовисько як і раніше живе в лісовій гущавині. У цьому хоррорі на виживання є багато сцен, в яких кров замерзає від жаху. Фільм Ритуал (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сюжет розвивається хоч і повільно, але впевнено затягує в свої глибини. Небезпека і її відчуття нагнітається з кожною хвилиною, а ворожий ліс поводиться, як живий організм. Чудовисько ховається серед дерев, і жадає нових жертв, щоб знайти колишню силу. Недарма за Невілл закріпилося звання «Британський Стівен Кінг».

Режисер: Девід Брукнер
В ролях: Діна Дилл, Томас Микал Форд, Морган Крайєр, Аделла Готьє, Стів Пуллен, Angela Lundy, Robert Alan Moose, Isabella Pullen, Brianna Marsh, Paul Stober

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress