загрузка...


Добре мати свій дах над головою, будинок, в якому відчуваєш себе спокійно і затишно. Кенні якраз зовсім недавно придбав для себе чудовий новий будинок, в якому обгрунтував своє гніздечко. І це виявилося якраз до речі — в світі розігралася моторошна епідемія, спалах невідомого вірусу, яка викликала у народу страшну паніку. Надійний власний будинок-це фортеця, в якій можна сховатися і відчувати себе в повній безпеці. Принаймні, так думав Кенні.

Але незабаром він виявляє, що це зовсім не так – в будинку хтось є, крім нього. Його оточують моторошні примари, які скрізь його переслідують. Невже доведеться заглянути смерті в обличчя? Коли вірусна спалах викликає повсюдну паніку, вижівальщік Кенні готовий до кінця світу. Незадовго до цього він придбав собі новий будинок, повністю захищений від зовнішнього впливу.

Чоловік вирішив що він в повній безпеці від небезпек зовні, але незабаром виявляє, що його будинку присутні жахливі примари. Фільм Розмови про смерть (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Джалберт, Джейк Джалберт
Актори: Давид Велес, Шон Майкл Глорія, Карлі Чейз, Деніел Вочс, Аарон Куїк Нельсон, Гарі Б. Гросс, Боб Глейзер, Ліза Уолтон, Рендалл Спікман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress