загрузка...


Молодий хлопець, який володіє здібностями і багатьма талантами, несподівано опиняється в епіцентрі справжнього урагану подій. Але вся справа в тому, що він сам же спровокував неприємності своїми діями, над якими не потрудився подумати. Геніальні думки гарні тільки в тому випадку, якщо їх реалізація не спричинить за собою ніяких непередбачених ситуацій. Герой будучи хорошим програмістом, винаходить одну дуже цікаву гру.

У цієї іграшки в даний час немає аналогів в світі, а значить за допомогою її, хлопець може зірвати справжній куш. Герой створив найрізноманітніші і цікаві рівні, але не особливо морочився над тим, що одного разу, його гра може дати збій. Але все виявляється дещо складніше. Адже якісь сили з гри, дивним чином пробираються в реальний світ, а це не означає нічого хорошого. Дивні і злісні сили, проникають в світ людей, і зрозуміти логіку їхніх вчинків дуже складно.

Вони намагаються змінювати існуючу реальність під себе. Все що діється навколо, нагадує справжнісінький апокаліпсис. Що ж буде з людством? Фільм Розрив послідовності (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грехем Скіппер
У ролях: Джон Дінан, Лайл Кейнаус, Фаббіанн Терез, Одрі Васілевські, Чейз Вільямсон

загрузка...