Фільм Руйнівник вечірки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Новий молодіжний фільм жахів «Руйнівник вечірки» розгортається в одному студентському братстві, де вирішили влаштувати саму епічну вечірку в історії. Однак в самий розпал вечірки щось пішло не так і студенти стали жорстоким чином гинути один за одним. А тим, кому вдалося вижити, тепер належить вступити в нерівну сутичку з з якоюсь злою сутністю, що захопила будинок братства. Студентське братство вже багато часу готувалося провести найграндіознішу вечірку в їх історії, і коли Захід почався, ніхто не думав, чим воно обернеться.

У самий розпал відпадною вечірки хлопці почали гинути самими жорстокими способами, а тим, кому вдалося вижити після першої хвилі смертей, належить тепер битися за своє життя. Справа в тому, що в будинку братства оселилася справжня зла сутність, боротися з якою буде живим героям вкрай важко. Але їм потрібно докласти всі свої сили, щоб здолати містичного супротивника, інакше вони все загинуть самими божевільними способами. Студентське братство вирішує влаштувати у себе грандіозну вечірку. Фільм Руйнівник вечірки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але поступово події приймає страхітливий оборот, коли в самий розпал веселощів студенти починають жорстоко гинути один за іншим, і тепер залишилися в живих, доводиться вступити в нерівну сутичку з якоюсь злою сутністю, захопила будинок братства.

Режисер: Брант Серсен
Актори: Джейкоб Артист, Джейсон Блер, Моллі Тарле, Шенлі Касвелл, Клаудія Лі, Ештон Мойо, Камерон Мулен, Честер Рашінг, Бреон П’ю, Ештон Лі


загрузка...