Фільм Русалка. Озеро мертвих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм російського виробництва про дивовижні події, які спричинили за собою низку нещасть і лих в життя однієї найпростішої пари. Жахлива історія трапилася тоді, коли головний герой вирушив з друзями на озеро. Мальовнича природа, приємна атмосфера і хороша компанія розслабила пильність юнаки. Саме тоді він зустрів таємничу і дуже привабливу незнайомку, яка зачаровувала і приковувала погляд хлопця, так що він не помічав очевидних особливостей. По поверненню з подорожі, герой привозить додому біду. Про це не здогадується поки що кохана юнаки.

Дівчина у всьому вірить молодій людині, адже їхні стосунки завжди були ідеальними, любов не знала меж, а почуття з кожним днем ​​все більше нагадують казку. Але життя — це далеко не вигадка, а сувора реальність. Хоч і в ній, часом, трапляються фантастичні перипетії. Відданість пари один одному ніхто не міг оскаржити, а їхні життєві цілі і правила збігалися один з одним. Але у злих сил завжди свою думку щодо навіть самих ідеальних відносин, повних турботи і ласки. Все валитися, коли головна героїня починає відзначати для себе дивні речі, які чиняться в їхньому будинку. Неначе хтось прокляв їх двох і від напасті годі й шукати порятунку! Де шукати допомоги, якщо мова йде не про звичайний випадку, а про справжню русалку?

Адже саме її бачив хлопець на злощасному озері. Що ж, здається, дні його полічені, а правдивість легенд про русалок вже починає брати гору. Невже немає виходу з ситуації і парі судилося загинути? Фільм Русалка. Озеро мертвих 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Святослав Подгаевский
В ролях: Вікторія Агалакова, Юхим Петрунин, Микита Єленєв, Софія Шидловська, Сесіль Плеже, Ігор Хрипунов


загрузка...