Фільм Сатанинський (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героями фільму є дві молоді пари, які вирішують відправитися на канікули в подорож на музичний фестиваль. Все в передчутті фестивалю, але до нього ще треба дістатися, а виїхали герої зовсім рано. Порадившись, вони вирішують, що адреналіну в житті мало і домовляються по дорозі заїхати в місці, де раніше були досконалі безліч масових вбивств, які здійснювали, як сатанинські обряди. Їм здавалося, що адреналін від такого місця, ще більше дозволить їм насолодитися музичним фестивалем, але коли вони все це думали, вони навіть не здогадувалися, що до фестивалю вони так і не доїдуть.

Пари відвідують страшні місця, і все для них проходить весело, поки у них не виникає потреба зупинитися на нічліг в місцевому готелі, в якому за чутками теж були вчинені вбивства. Там вони знайомляться з дівчиною, яка пропонує їм провести обряд. Фільм Сатанинський (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для героїв це виглядає жартом, і вони погоджуються, але після того, як дівчина на їх очах кінчає життя самогубством, вони розуміють, то обряд здійснений і тепер їх будуть переслідувати темні сили зла. І втікши з готелю, їм тепер не втекти від потойбічних сил зла.

Режисер: Джеффрі Дж. Хант
В ролях: Сара Хайланд, Марк Барнс, Деванни Пінн, Клара Мамет, Джастін Чон, Софі Дала, Стівен Крюгер, Джеффрі Дж. Хант, Джим Джепсон, Стевіном Найт


загрузка...