Фільм Шанси (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Доля средневозрастной жінка складається дуже непросто, супроводжуючись низкою нескінченних невдач, не дають втілити свій потенціал і побудувати заможне життя. Перенесені негаразди призводять до стану безвиході і відчуття абсолютної безпорадності перед безліччю проблем. Втрата надії на сприятливий результат подій підштовхує невдаху на вчинення ризикованого, відчайдушного вчинку. Бажаючи виграти мільйон доларів, вона стає учасницею незвичайного, експериментального квесту. Організатори мають намір виявити рівень витривалості добровільних гравців.

Жінці зараз великі гроші життєво необхідні, тому вона вирішується піддати себе складним випробуванням, не підозрюючи в яку небезпечну затію вплутується добровільно. Кожне завдання передбачає психологічний вплив на гравця, піддаючи його ризику втратити здатність мислити адекватно. Незабаром учасниця розуміє, що опинилася в страшній пастці. Людина, керуюча ігровими діями, спритно маніпулює свідомістю, створюючи непередбачені, Лякаючі ситуації.

Бажання отримати фінансову винагороду померкло перед необхідністю вибратися з жахливої пастки неушкодженою. Фільм Шанси (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Bob Giordano
В ролях: Les Parker, Шон Д. Рамі, Katie Gunn, Джеймс Фуертес, Еббі Батлер та інші


загрузка...