загрузка...


Головні герої цієї історії-звичайні студенти, які вирішили відправитися подорожувати по світу. Вони хочуть зняти цікаві матеріали для свого особистого блогу, щоб після змонтувати з цих уривків документальний фільм. Вибір припав на затоплені руїни, де знімати подібне кіно можна з цікавістю і для себе, і для аудиторії. Але, на жаль, ніхто точно не знає, що саме сталося з цими будівлями. Є ймовірність, що насправді, храм не просто так пішов під воду. Проте, справжніх причин тих днів вже ніхто і не пам’ятає. Приїхавши на місце, студенти починають знімати матеріал.

Тільки от, у більшості є стійке відчуття, що вони тут не одні. Можливо, прокинулося древнє зло з ув’язнення, і бажає поласувати новими жертвами. В епіцентрі сюжету виявляється група молодих хлопців, які мріють зняти документальний проект про місто-примару. Вся справа в тому, що раніше Епекуен був під водою величезного озера. Але в ході тривалих часових змін воно якимось чином висохло і оголило місто, залишивши від нього одні руїни. Хлопці прийшли сюди з добрими намірами, адже вони хочуть донести про це дивовижному містечку всьому білому світу. Вони розташувались тут, розбили табір і стали готуватися до зйомки. Фільм Що води залишили позаду 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Позаду сотні кілометрів дороги, попереду тільки знімальний процес, монтаж і випуск картини в прокат. Однак, незабаром хлопці розуміють, що вони тут явно не одні. Невидима сила стежить за ними з боку і ніби просить їх піти.

Режисер: Ніколас Онетти, Лучіано Онетти
В ролях: Герман Баудино, Паула Браска, Мирта Буснелли, Чучо Фернандес, Викторио Д’алессандро, Даміан Дрейсик

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress