Багато закохані іноді втомлюються ламати голову, думаючи, як би їм урізноманітнити інтимне життя, адже віддаватися утіх у власній спальні швидко набридає. Щоб дівчина не визнала його зовсім банальним і манірним, юнак наважився запропонувати коханій зайнятися любов’ю в кінозалі прямо під час сеансу. Любителі гострих відчуттів, переполнившись пристрасті і адреналіну, мало замислювалися про те, що іншим глядачам можуть не сподобатися палкі пестощі по сусідству. Фільм жахів в цей день вирішив подивитися і юний кіноман, що прийшов на прем’єру в компанії своєї матусі.

Хлопчину порядком дратували велелюбні сусіди. Мабуть, фанати екстремального сексу заважали не тільки йому – з якогось ряду почувся незадоволений звук «Шшшш». Чоловік і жінка не дослухалися поради вести себе тихіше, і невідомий спробував відновити тишу більш радикальним способом – просто зарізати джерело шуму. Відвідувачі кінотеатру не відразу встигли відреагувати на маніяка, располосовавшего нещасних ножем. Фільм Шшшш (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Мамин синок і цінитель хоррор-фільмів ще довго сумнівався, чи не привиділося йому моторошне вбивство, адже це вже не перший раз, коли незнайомий злочинець усуває тих, хто відволікає молодої людини від споглядання того, що відбувається на екрані.

Режисер: Джейсон Рутерфорд
В ролях: Джеймс Хендерсон, Тіана Кара, Пітер Стиклс, Джонні Фон Голден, Майк Эндс, Ніколь Хоукінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress