Фільм Шукачі могил 2 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алекс початківець режисер і він шукає на своєму життєвому шляху, особливий шедевр. Адже історія сповнена випадків, коли невідомі діячі кіно, вривалися на світову арену з черговим шедевром. Герой мріє стати одним з тих, чиє ім’я прозвучить на весь світ. Ось тільки поки доля не усміхається йому в цьому починанні. Життя піднесе сюрприз, але той виявиться зовсім не тим, чого Алекс бажав. По початку, все буде добре, адже в руки до нього потрапить якась кінострічка під назвою «Шукачі могил». На перший погляд, це кіно не справляє особливого враження, але в певний момент, в руки до нього потрапляє вирізаний шматок з цього фільму.

Він наштовхує режисера-початківця на теорію про те, що все, що відбувається у фільмі, це реально зняті кадри. А жанр цього фільму ужастик і показане в ньому, далеко не найприємніше видовище. Захоплений своєю теорією, він вирішує піти по сліду цієї плівки і з часом з’ясовує місце, де було знято це творіння. Він пропонує своїм друзям авантюру і разом з ними вирушає в занедбану психіатричну клініку.

Ось тільки майбутнє не буде обіцяти нічого доброго, адже кадри зйомок це не постановка, на ній зображена реальна історія людей, які зняли свою смерть на камеру. Фільм Шукачі могил 2 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Поликуин
В ролях: Річард Хермон, Ліенн Лэпп, Шон Роджерсон, Хоуї Лаі, Ділан Плэйфейр, Стефані Беннетт


загрузка...