Фільм Слід (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька друзів, які захоплюються музикою, одного разу почули, що є таке обладнання, яке здатне вловити звуки з потойбічного світу. У них була своя музична студія і вони, не довіряючи чутками, вирішили перевірити це на практиці. Коли вони провели експеримент, то були шоковані його результатом. Приятелі не тільки почули голос з потойбіччя, але і впустили у цей світ невідомого демона. Метою цього породження зла було знищити все навколо і заволодіти нашим світом. Так як друзі впустили демона в цей світ, то повинні вигнати його назад.

Але чи зуміють вони противитися силу демона, який з кожною хвилиною перебування в нашому світі стає тільки могутніше… Деякі випробування мають властивість закінчуватися не самим приємним способом. Як-то групою дослідників був поставлений експеримент, який вони робили для підвищення якості технології. Вони працювали над створенням спеціального звуку, який повинен був зробити фурор.

Кожен з учасників проекту вносив свої корективи. Варто відзначити, що вони були людьми дуже розумними, навіть можна сказати понад ерудованими. Фільм Слід (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ryan Brookhart
В ролях: Джеремі Бенжамін, Майк Капоцці, Нік Фінк, Патрік Жироди, Саманта, Медді МакГуайр, Джерод Мигер, Herion Mustafaraj, Jesse Pepe, Аугуст Роудс


загрузка...