загрузка...


Живе у висотній будівлі професор історії отримує загадкову книгу з містичним ритуалом, який він збирається провести таємно від інших мешканців. Однак під час процесу виклику духу з’являється дочка героя, яка порушує гармонію між потойбічним і реальним світами. Навіжені привиди готові вирватися назовні, але їх стримують загадки залишені попередниками професора. Тепер щоб вибратися разом з дочкою живими з хмарочоса і не потрапити в пастку жахливих фантомів. герою належить розгадувати загадки стародавнього манускрипту.

Складність полягає в тому, що з кожним невірним відповіддю, він буде віддалятися від виходу в протилежному напрямку. Залишається тільки видзвонити подружку археолога, яка не тільки читає на мертвих мовах, але й має здатність знищувати примар. Фільм Смертельний квест (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли інтерактивна історія перетворюється з забавної гри в небезпечний паранормальний досвід, батько і дочка повинні бігти від сердитого духу. В даний момент вони знаходяться в пастці і потрібно діяти швидко, для того щоб вижити.

Режисер: Алекс Меркин
Актори: Дженні Росс, Марк Ганіма, Кетрін Девіс, Хамза Хак, Денніс Андрес, Бріанна Барнс, Кейт Хармен, Саманта Аморі, Джад Сайкай

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress