Фільм Срібний водоспад 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джордан в минулому довелося займатися розслідуванням дуже сумного і страшного злочину. Зловмисник розправився дуже жорстоко над маленькими дівчатками-близнючками. Жінці вступити довелося у важке протистояння зі злісними силами, щоб домогтися справедливості. Примарні обриси загиблих сестер невідступно переслідували свою захисницю, що стала єдиною зв’язує ниткою небіжчиків з реальністю. Привиди загиблих дітей не дозволяли слідчому знайти душевний спокій, поки вона не з’ясувала особу безжального злочинця і не домоглася заслуженого відплати. Жорстоким вбивцею виявилася рідна тітка Джордан, яку вона звинуватила в нелюдський злочин і надала в розпорядження правосуддя.

Неприємний інцидент трапився кілька років тому. Тепер озлоблений дух померлої злочинниці з’явився з потойбічного світу, щоб племінниці помститися за заподіяні страждання. Підступна лиходійка вирішує скористатися послугами запеклого головоріза, готового беззаперечно підкорятися своїй повелительці.

Вона цілеспрямовано прагне вчинити розправу над родичкою, яка зрадила кровну спорідненість. Однак її чекає гідний опір. Фільм Срібний водоспад 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тео Конуралп
В ролях: Lorenzo Antonucci, Дендри Тейлор, Микита Ремсі, Адам Лазарр-Уайт, Джейд Ремсі, Дженніфер Дороги, Джеймс Кавло, Томоко Карина, Гаррі Хэйнс


загрузка...