Фільм Старий 37 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Два брата виросли з божевільним батьком, який коли-звірячому вбивав ні в чому не винних людей на очах у хлопчиків. Їх мати загинула завдяки тому, що якісь підлітки завадили лікарям швидкої допомоги приїхати вчасно. Всі ці жахливі події залишили незгладимий слід на психіці хлопчиків. Брати виросли, і вирішили продовжити криваву справу батька. Вони вважають, що таким чином мстять за смерть матері. Два психопата виїжджають на своїй машині швидкої допомоги на нічні дороги Брістоля і перехоплюють дзвінки в службу порятунку. Постраждалі думають, що потрапили в надійні руки лікарів, готових надати їм необхідну допомогу.

Насправді нещасні потрапляють в лапи справжніх маніяків і все, що буде відбуватися з цими людьми далі, виявиться кривавим кошмаром. Злочинів стає дедалі більше, шериф округу починає розслідування, але хлопці не збираються зупинятися. У братів є своя звалище, розташована недалеко від шосе. На цьому звалищі і відбуваються всі жахи, які творять божевільні. Вони повільно і викривлено катують своїх жертв, поки ті не помруть від болю.

Серед цих жертв виявляється дівчинка, мати якої загинула в аварії. Бідна дівчинка зовсім не очікувала, що замість лікарів у машині швидкої допомоги приїхали жорстокі садисти. Фільм Старий 37 (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алан Сміті
В ролях: Кейн Ходдер, Білл Моусли, Джейк Робінсон, Бренді Сайрус, Саша Нопф, Роберт Бог, Катрін Блейдс, Кейтлін Харріс, Рошелль Бостром, Маргарет Кін Вільямс


загрузка...