Фільм Старий будинок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий чоловік вирвався з села і знайшов собі гідну роботу далеко від малої батьківщини. Він наполегливо працює, намагається, вибудовує свій власний маленький куточок у великому місті. Вже знайшов кохану дівчину, з якою в недалекому майбутньому створить сім’ю і народить дітей. Раптово з села приходить гірка звістка-померла мама. Син повертається в рідне селище, щоб залагодити всі бюрократичні процедури, і відразу ж стикається з пронирливим агентом з нерухомості, який вже давно намагався купити їх стародавнє житло і земельну ділянку.

За життя мати завжди відмовляла агенту, але тепер син готовий дати добро і укласти угоду продажу. Тим більше що новоявлений городянин хоче придбати власне житло в мегаполісі і гроші від сільської нерухомості були б дуже до речі.

Але існує проблема – документи заховані десь всередині, а господар зовсім не бажає ступати за поріг. Адже в далекому дитинстві тут стався лютий кошмар, який досі є хлопцеві в страшних снах. Фільм Старий будинок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Tu Ting Chun, Ho Pong Mak
Актори: Афена Чу, Луїс Чхен, Bob Yin-Pok Cheung, Тереза Лі, Yao Tong


загрузка...