загрузка...


Тонка меланхолійна картина «Таємниці старого готелю» відправить глядача в похмурий світ, наповнений потойбічними силами. У центрі подій знаходиться величезний старий готель, двері якого незабаром повинні назавжди закритися перед постояльцями. Перед закриттям в ньому продовжують нести трудову вахту два працівника – дівчина Клер (актриса Сара Пекстон) і хлопець по імені Люк (актор Пет Хілі). У це загадкове місце їх привела випадково почута легенда про дівчину Медлін, покінчила з собою в 1800 році в цьому готелі, після того, як чоловік зрадив її. Ніхто так і не знайшов тіла нещасної самогубці.

Хто і навіщо сховав його? Молоді ентузіасти збираються дізнатися всю правду про події минулого. З допомогою спеціального обладнання, створеного для вивчення паранормальних явищ, їм вдається зафіксувати кілька проявів примар – дивні голоси, що лякають шерехи, грають звуки музичних інструментів. Несподівано на порозі готелю з’являється жінка і Клер віддає в її розпорядження один з номерів. Що насправді призвело у це похмуре місце дивну пожилицю?

Чому підвал готелю так приваблює всіх, що знаходяться поблизу? Хто поповнить ряди примар в найближчому майбутньому? Фільм Таємниці старого готелю (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тай Уест
В ролях: Сара Пекстон, Пет Хілі, Елісон Бартлетт, Ліна Данем, Джейк Шлойтер, Келлі Макгілліс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress