Фільм Темна сестра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода і дещо неврівноважена дівчина на ім’я Кессі, вона досить талановитий художник, проте всі її картини дуже похмурі і Лякаючі. Вся справа в тому що Кессі постійно долає депресія,і моторошні нічні кошмари, в яких вона бачить звірячі вбивства, своїх знайомих і друзів. Жахливі кошмари вона вважає плодом своєї уяви вона переносить їх на свої картини, і в похмурих тонах змальовує побачені в снах вбивства. Незважаючи на специфіку картин, її рекламний агент вважає їх досить вдалими, і навіть проводить для дівчини виставку на якій на подив Кессі, її картини майже все розкуповують.

Коли ж бачення все більше починають мучити дівчину, вона починає думати що божеволіє і звертається за допомогою до психіатра. Але коли через деякий час починають відбуватися вбивства, які вона бачила в нічних кошмарах, і один за іншим починають гинути її друзі, вона починає розуміти, що її сни це реальність а за її знайомими полює справжній маніяк. Фільм Темна сестра (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розуміючи, що тільки вона може зупинити і знайти вбивцю, Кессі приступає до дуже небезпечних пошуків, і хоча вона розуміє що її життю може загрожувати небезпека вона вирішує піти до кінця, і не зупинятися поки не розкриє особу вбивці.

Режисер: Сем Баррет
Актори: Ніколя Бартлетт, Остін Кастільоне, Лайам Грехем, Аманда Вудхемс


загрузка...