загрузка...


Одного разу юна Міна стала жертвою насильства. Вбивця залишив у лісі її покалічене тіло, яке, як здавалося, покинуло життя. Але дівчина не померла, вірніше, перетворилася на ходячого мерця-людожера. Їй доводиться нелегко, залишаючись в лісовій глушині і чекаючи самотніх подорожніх, щоб вгамувати свій голод і з’їсти їх плоть. Міна мріє позбутися прокляття і покинути цей світ, але у неї немає можливості змінити свою жорстоку долю. При вигляді її люди приходять в жах, так що вона не відчуває особливої провини за те, що може з ними зробити. Прогулюючись по лісі в пошуках здобичі, юна зомбі виявляє машину, а в її багажнику закатованого сліпого хлопчини.

Згадавши про те, що сама пережила, будучи людиною, вона вирішила пожаліти юнака і залишити в живих. Вони залишаються удвох в лісі. Незрячому хлопцю потрібен провідник, а їй хтось з ким можна спілкуватися. Міна розуміє, що Алекс ніколи не зможе побачити її потворність і те, що вона харчується людською плоттю. Між цією дивною парою зароджується справжня дружба. Хлопчик довіряє своїй супутниці, але незабаром починає здогадуватися про те, що вона не зовсім звичайна дівчина.

Йому доводиться зробити складний вибір, грунтуючись на своїх відчуттях: сприймати її як друга, який дбав про нього, або як зомбі, становить небезпеку. Фільм Темрява (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джастін П. Ланж, Клеменс Хуфнагль
Актори: Надя Александр, Тобі Ніколс, Карл Маркович, Маргарете Тізель, Скотт Боуден, Кріс Фаркуар, Сара Мерфі-Дійсно, Ділан Троубрідж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress