З моменту жахливих подій, які відбувалися в першу ніч відкриття «ТОВ «Будинок Пекла» 2: Готель міста Аваддон» минуло вже вісім років. Здавалося б, що за такий тривалий період має багато змінитися, але насправді навіть зараз з’являються численні питання з цього приводу. Незважаючи на те, що пройшла величезна кількість часу, досі не ясна справжня причина того, що відбувається в цю зловісну ніч. В центрі уваги знаходиться молода дівчина на ім’я Джессіка Фокс, яка є перспективною журналісткою. Нещодавно їй стали відомі деякі факти, які прямим чином стосуються тих подій покинутого готелю Аваддон.

Головна героїня впевнена, що всередині цієї жахливої будівлі знаходяться відповіді на всі численні запитання. Джессіка не з полохливих людей, тому вона відразу ж організувала невеличку групу однодумців, щоб відправитися в покинутий готель і знайти там всі таємничі матеріали, які проллють світло на події вісім років тому. Для дівчини це стає дуже важливо, тому вона навіть не збирається зупинятися. До цього моменту ще нікому не вдалося розкрити секрет готелю Аваддон, і Джессіка збирається стати першою.

Справжній журналіст ніколи не опускає руки при вигляді небезпек і труднощів, тому головна героїня разом зі своєю командою відправляється в неймовірну пригоду. Фільм ТОВ «Будинок Пекла» 2: Готель міста Аваддон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Когнетти
В ролях: Василе Флютур, Джилліан Гюртс, Джой Шац, Кайл Инглман, Дастін Остін, Брайан Девід Трейсі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress