Фільм Транслюдина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Транслюдина онлайн» — це супервпечатляющие жахи сучасного інноваційного формату. Але навіть не з точки зору кінотехнологій і спецефектів, а з позиції подачі матеріалу. Все зроблено так, що відразу стає ясно: творці хотіли створити фільм жахів нового покоління. І, в принципі, багато що в цьому плані їм вдалося. Причому працювали над картиною кинопредставители таких країн, як Великобританія, Хорватія, Іспанія. Автором проекту є режисер Ніколас Вінтер. Центральних персонажів зіграли Марк Баннерман, С. Беркофф, Т. Францен, Н. Джеймс. Розповідається доля якійсь віддаленій місцевості, а точніше, тих людей, які тут мешкають.

Раніше їм вдавалося жити цілком мирно. Але з певної пори почало відбуватися щось неймовірне. Аборигени вирішили найняти для освоєння прилеглих земель так званих «чужих» — тобто жителів села. І коли ці «чужі» з’явилися тут, все перевернулося. І сповнилося жахом. Мало було тих, хто, поспілкувавшись з новопришельцами, залишався в живих.

Звичайно, місцеві жителі почали замислюватися над тим, чому зникають їхні одноплемінники. Але краще б їм не знати відповіді на поставлене питання. Фільм Транслюдина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколас Вінтер
В ролях: Марк Баннерман, Стівен Беркофф, Тойа Францен, Ребекка Скотт, Наташа Джеймс, Майкл МакКелл


загрузка...