загрузка...


«У гостях» — просто відмінний фільм-ужастик, який тільки недавно був представлений великій публіці. І багато хто вже оцінили це незвичайне режисерське кінотворчість. Головні персонажі тут-парочка люблячих один одного. Їм все подобається в їхньому житті, от тільки не вистачає чогось яскравого, нетривіального, що могло б підкріпити почуття. І тоді вони відправляються в міні-подорож. Знаходять будинок, де можна було на час зупинитися, і їдуть туди. Такий вояж дійсно припадає до смаку обом. Але тільки в якийсь момент вони усвідомлюють, що будівля, де вони знаходяться, якесь дивне.

Здається, що в кімнатах присутній хтось ще. І що вони дійсно не одні. І коли таке розуміння підтверджується, герої розуміють, що потрапили в сущу зловісну пастку. Молода сімейна пара Ентоні і Вероніка вирішують провести свій медовий місяць в розкішному будинку, який був узятий ними в оренду. Він розташовувався неподалік від пляжу в красивому місці і цей відпочинок повинен був стати незабутнім в житті пари. Фільм У гостях (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак насправді наші герої стикаються з неймовірними речами і скоро розуміють, що це гостьове маєток не таке вже й миле, яким здалося на перший погляд і хтось дуже не хоче, щоб вони продовжували залишатися тут.

Режисер: Вільям Леонардо Моліна
Актори: Роберт ЛаСардо, Кедрик Браун, Катрін Лоуренс Кінслоу, Івонн Марія Шефер, Джошуа Удума, Джалал Джамал, Скотт Кінг, Тіффані Мімс, Девід Тран Нгуен, Димитрій Кузас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress