Фільм Укус (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чад Арчибальд, набирає свою популярність канадський кінорежисер, пропонує увазі глядачів своє позачергове творіння, захоплюючий і холодить кров у жилах фільм жахів, що носить говорящее назву «Укус». Цей фільм жахів користувачі нашого сайту мають можливість подивитися у гарному якості і абсолютно безкоштовно. Здавалося б, перед нами дійсно страшна історія, але починається вона досить-таки привітно і безхмарно. У центрі сюжетної лінії компанія молодих дівчат. Вони веселі і сексуальні, і люблять чудово проводити час.

Так от, щоб добре провести час, дівчата вирішили в один прекрасний день відправитися в Коста-Ріку, навіть не припускаючи, який тихий жах їх там чекає. Під час подорожі, одну з дівчат вкусила якась комаха. Насправді вона толком і не звернула на це увагу. Воно й зрозуміло, адже багато комах, і її вже неодноразово кусали, як і багатьох з нас. Фільм Укус (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але тут зовсім інший випадок. Незабаром головна героїня починає відчувати серйозні зміни у своєму організмі. Незабаром вона починає перетворюватися на справжнісінького монстра.

Режисер: Чад Арчибальд
В ролях: Elma Mehmedbegovic, Аннетт Возняк, Джордан Грей, Лоурен Денкерс, Денис Юэнь, Тіана Норі, Керолайн Палмер, Barry Birnberg, Вендел Брукс, Кайла Берджесс


загрузка...