Фільм Утконоссум (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Утконоссум» (2017) дивитися в хорошій якості HD. Безвідповідальне керівництво компанії з виробництва особливо токсичних хімікатів в черговий раз вирішила заощадити і перетворило національний заповідник в полігон для випробування свого нового винаходу. Розливаючи по всьому лісі смертоносну хімічну отруту, працівники лабораторії не замислювалися, до яких наслідків може привести їх недбалість. Поки горе-хіміки проводили дослідження, від зоофіла, що живе неподалік від заповідної хащі, втік качкодзьоб.

Звірятко не витримало сексуальних контактів з людиною і вирвалося на волю. У природному середовищі існування тварина знайшла свою справжню любов, але мутація негативно вплинула на потомство неоднозначною парочки. Фільм Утконоссум (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли від зоофіла тікає улюблений качконіс, а в сусідньому лісі розливаються мутагенні хімікати жадібної до грошей корпорації, то любов двох нешкідливих звіряток народжує на світ небачену досі тварюка… Біжіть, бо утконосум нещадний в праведному гніві!

Режисер: Роджер Трекслер
В ролях: Алексія Рене Паттон, Карен Фьорино, Клер Найт, Бред Мур, Джессіка Морган, Брайан Редмон, Ейпріл Шандор, Джеремі Сандор, Скотт Усел, Чад С. Уотсон


загрузка...