загрузка...


Події цього фільму відбуватимуться глибоко в лісах південної Луїзіани, де мешкали місцеві мисливські компанії. Одного разу якийсь зловмисник, надівши на себе маску, відправляється в довгий шлях. Головний герой вирішив стежити за членами місцевого мисливського клубу. Але чому ж, зловмиснику не догодили вони? Головний герой дуже наполегливо налаштований, він взяв у руки зброю і пішов до здійснення своїх планів. Співробітники поліції стали з’ясовувати, хто ж може виявитися підозрюваним, але всі їхні спроби вийти на слід злочинця не привели до позитивного результату.

Натомість члени мисливців стали самостійно займатися розслідуванням, в ході якого вони почали підозрювати помічника місцевого шерифа Неда Енісона. Зовсім скоро мисливці зрозуміли, чому поліцейські не змогли виявити особу підозрюваного, оскільки він сам займався розслідуванням і вводив в оману своїх колег. Як же далі розвиватиметься сюжетна лінія? Фільм В пеклі Діксі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зможе вбивця вбити всіх на своєму шляху? Чому злочинець збирається жорстоко розправитися з лісовими мисливцями? Може у головного героя проблеми з головою або ж вони йому нашкодили? Несподіваний результат картини вразить вас своєю розв’язкою.

Режисер: Ерік Ф. Адамс
В ролях: Ділан Брюс, Рейчел Уілсон, Роб Рамсей, Крістіан Бруун, Пітер Макнейл, Джон Капелос, Персі Хайнс Уайт, Бумер Філліпс, Джоель Томас Хайнс, Педро Мігель Арсе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress