загрузка...


Зведені сестри Кейт і Енджі не ладнали один з одним, а потім, посварившись, припинили всяке спілкування. Кожна з дівчат влаштовувала особисте життя, не згадуючи про родичку. Такий стан речей поранив їх батька. Батько мріяв про те, щоб його дочки подолали кризу і подружилися. Багато років він сподівався, що хоча б одна з них одумається і сама зробить перший крок, але роки йшли, а давня сварка все ще розділяла сестер. Поки Енджі вчилася в коледжі далеко від дому, Кейт залишалася поруч з хворим батьком. Саме вона дізналася останнє прохання вмираючого і повинна була її виконати.

Незадовго до своєї смерті літній чоловік попросив дочку, щоб вона помирилася з сестричкою. Зручний випадок представився, коли одна з них зібралася виходити заміж. Подружки нареченої організували дівич-вечір, орендувавши для цього цілий будинок. Сестри повинні були зустрітися на вечірці і дозволити свої непорозуміння. Спочатку запланований захід відбувався за наміченим сценарієм. Фільм Вбивця Кейт! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчата веселилися від душі, проводжаючи винуватицю торжества в нове сімейне життя. Однак на їх святі виявився стороння людина з недобрими намірами, перетворивши веселощі в криваву бійню, в якій виживуть не всі.

Режисер: Елліот Фельд
Актори: Олександра Брюер, Даніель Берджесс, Амаріс Девідсон, Еббі Ейланд, Тіффані Шепіс, Грант Ліон, Роберт Донован, Брендон Бейлс, Престон Флегг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress