Десять років тому в маленькому містечку Уоллінгеме учні закінчили середню школу. За цей час кожен з них змінився, молоді люди знайшли собі роботу, деякі створили міцні родини, але всі вони вирішили відзначити круглу дату в стінах рідного навчального закладу. Організатором виступила колись перша красуня старшої школи Сабріна Свонсон. Вона хотіла, щоб все було ідеально, вибирала декорації, запрошувала вчителів, зробила добірку відеосюжетів шкільних років. Але, ніхто не очікував, що це свято може принести стільки горя і смертей. У розпал веселощів ожив талісман футбольної команди – бородавочник і почав безжально вбивати присутніх.

У маленькому містечку Уоллингем планується десятирічне возз’єднання середньої школи. Організатором вечора зустрічі випускників стала Сабріна Свонсон. Ось тільки місто Уоллінгем давно стало містом-примарою. Тут вже залишилося дуже мало людей, після історій про привидів, які влаштувалися в середній школі. Сабріна спочатку планувала провести захід в готелі, але в останній момент відмовилася, так як там маленький зал.

І ось, коли захід був у самому розпалі несподівано з’явився бородавочник, який став холоднокровним вбивцею, який шукає свої жертви у всіх кабінетах і коридорах середньої школи. Фільм Вбивця на вечорі зустрічі випускників (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джем Гаррард
Актори: Кейсі Рол, Humberly Gonzlez, Ашанті Бромфилд, Варун Саранга, Ніккі Дювал, Jonathan Langdon, Лорен Коллінз, Лінда Горансон, Чен Енні, Бріттані Брістоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress