Фільм знятий на популярну тему в жанрі слешера, шкільної вечірки і психічно ненормального вбивці. У центрі сюжету шестеро друзів, які пропускають випускний бал у своїй середній школі, щоб мати свій власний свято, так би мовити, у власному будинку, знаходить в центрі нізвідки. В особняку підлітки будуть приймати участь в розпивання міцних алкогольних напоїв, дивитися деякі ужастики, займатися сексом і веселитися. Кровопролиття почнеться, коли вбивця в масці починає переслідувати діточок, знищуючи їх один за іншим.

У старшокласників намічається випускний у школі, але компанія друзів вирішує провести свою вечірку. Хлопці розуміють, що попереду їх чекає доросле життя і їх дружба вже буде не така міцна, як раніше, тому вони хочуть провести залишився у них час разом, як у старі добрі часи.

Їх вечірка повинна була пройти у відокремленому будинку на озері, проте веселощі друзів порушує якийсь маніяк-психопат, який є непроханим гостем на їх свято. Фільм Вечірка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Трой Ескамілла
Актори: Томмі Вегас, Бразил Джозеф Грісаффі III, Райан Пул, Біллі Бранніган, Лорел тупа, Дестіні Орндофф, Дрю Шотвелл, Кендіс Д’Меза, Лоуренс МакКінні, Джиммі Філіпс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress