Кіноісторія почалася з того, що кілька товаришів вирішили зіграти в безневинну гру. Ця дія призвело до того, що хлопці виявилися в загадковому світі. Героям довелося битися з великою небезпекою і, на жаль, не кожному вдалося вибратися з страшного місця, повернувшись додому. Наомі одна з тих, кому вдалося вціліти. Вона змогла повернутися в рідні краї, але тепер дівчині доводиться важко, адже вона усвідомлює втрату близьких людей. Всі ті, з ким недавно Наомі вела веселу бесіду, проводила добре час, зникли.

Дівчина не змогла пробачити собі втрату друзів, тому героїня приймає рішення знову відправитися в той світ, щоб відшукати кращу приятельку і інших друзів. Для даного подорожі дівчині необхідно вмовити ще одну туристку, яка також змогла вибратися з жахливого місця. Дівчинці стало відомо про те, що є шанс врятувати зниклих товаришів. Тільки для цього необхідно повернутися в лігво зла і виконати ритуал. До героїням на допомогу приходить хлопець з паралельної школи, який проводив цей захід разом з іншими.

Він зможе надати дівчатам колосальну допомогу по поверненню хлопців. Кіногерої зібралися в далеку дорогу, вони усвідомлюють, що це подорож може виявитися останнім. Фільм Вечірка мертвих 2: Книга тіней (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Массафум Ямада
В ролях: Кунеорі Аокі, Ресуке Ікеока, Ріна Ікома, Рен Ісікава, Чжун, Чокко Кита, Нозомі Маеда, Атом Мізуїсі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress