Фільм Вельзевул (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вчинені жахливі вбивства, ведуться розслідування, незабаром стає ясно, що священик, відлучений від церкви причетний до гидким справах. Вражений гріхами вікарій проводив сатанинські ритуали, картина «Вельзевул» покаже, до чого прагнув знавіснілий відступник. Грішна людина сподівався наблизити кінець світу, мета нечестивця посадити на трон антихриста і милуватися його безмежною владою. Прискорюючи годинник насолод і надій, колишній пастор готовий позбавляти життя невинних людей, показуючи себе відданим рабом злісного генія. Наповнюючись холодною отрутою, безумець прагнув зайняти не останній чин в правлінні.

Головний герой не може залишатися байдужим, він збирається вступити в бій з темним станом, щоб невичерпна рать була переможена. Розуміючи, що в нерівній сутичці він може скласти голову, сміливець сподівається, що у нього обов’язково з’являться сильні помічники. Фільм Вельзевул (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Стартувала битва добра і зла вона не тільки між основними учасниками, але в кожному серці мешканців Всесвіту, між людьми виростають вражі стіни, на жаль, немає іншого рецепту, щоб розтоптати, знищити і відправити в пекло потужного ворога.

Режисер: Еміліо Портес
В ролях: Тобін Белл, Хоакін Косио, Тейт Еллінгтон, Джованна Сакариас, Юнуэн Пардо, Хосе Сефами, Энок Леаньо, Аїда Лопес, Норма Анхелика, Аурора Хіль


загрузка...