Фільм Відьми (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Глибоко в лісі в маленькій хатині живуть мати і дочка. Вони стали відлюдниками дуже давно, настільки, що ніхто вже не пам’ятає справжніх причин їх усамітнення. Їх будинок позбавлений надмірностей, але повний змій, черепів, сухих трав і шкур звірів. Місцеві жителі часто турбують їх своєю присутністю, побоюючись, і не без підстав, вважаючи їх злими відьмами. Лише іноді місцеві приходять до них – кожен зі своєю метою. Відьми спілкуються з живністю, черпають сили з природи і всіляко оберігають один одного. Яка їхня історія і що змусило їх тікати від світу? І що станеться, якщо мати захворіє дивною важкою хворобою?

Як впоратися дочки зі своїми проблемами, дорослішанням, самотністю і, звичайно, потужними потойбічними силами? Навіть дочки важко знайти відповідь на ці питання. Як жити, якщо всі тебе бояться і зневажають і ніхто не наважиться тобі допомогти? Німецько-Австрійська стрічка від режисера Лукаса Файгелфелда повідає похмуру з часткою містики історію про часи, коли вірили у відьом, які представляли серйозну небезпеку для віруючих людей. Фільм Відьми (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У центрі оповідання — одинока мати, яка разом з донькою по імені Альбрун довгий час проживає далеко від жителів невеликого села. Вони вибрали таке життя самі і здається всім задоволені. Однак місцеві побоюються їх, вважаючи, що вони уклали угоду з самим дияволом.

Режисер: Лукас Файгелфелд
Актори: Олександра Квен, Селіна Пітер, Клаудія Мартіні, Таня Петровські, Хаймоном Марія Буттінгер


загрузка...