Фільм Відновлення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В приміщеннях лікувального закладу, призначеного для утримання пацієнтів, які страждають від наркотичної залежності, відбуваються зловісні події. Тут проходять спеціальне лікування виключно жінки, які опинилися в складній ситуації. Наркомани, які тривалий час вживають дурманні препарати, не можуть самостійно відмовитися від звички, несприятливо відбивається на їх існування. Ломка супроводжується неймовірними стражданнями, які можливо витримати, лише маючи відповідний настрій і своєчасну допомогу кваліфікованих фахівців.

Найскладнішим для наркоманів є внутрішня боротьба з демонами, що пожирають душу, позбавляє здатності приймати осмислені, зважені рішення. Не кожен здатний мужньо зіткнутися в нерівній сутичці з давніми страхами, переслідують повсюдно. Ситуація ускладнюється з появою в лікарні злісного психопата, який влаштовує жорстокі розправи над пацієнтками по черзі, цілеспрямовано зменшуючи їх кількість.

Число жертв зростає з лякаючою швидкістю, необхідно обчислити маніяка, визначивши приховані мотиви, підштовхують його на вчинення безглуздою, кривавої бійні. Фільм Відновлення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Ліанг
В ролях: Стефані Пірсон, Хоуп Кватроцкі, Ліз Феннінг, Аріель Хадер, Майк Старр


загрузка...