Фільм Вила (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представляємо вашій увазі американський фільм жахів «Вила» (2016 року), створений режисером Гленном Дугласом Паккардом. У центрі сюжету — головний герой кінокартини, що є студентом коледжу. Кілька років тому юнак поїхав зі свого невеликого містечка, який йому добряче набрид. За цей час в його рідних краях стали відбуватися лякають всіх жителів незрозумілі речі, пов’язані зі зникненням людей і вбивствами. Молода людина вирішується повернутися в місто, де виріс, щоб розгадати таємницю, а також побачити свою сім’ю.

Але юнак не бажає їхати додому один, запрошуючи кращих друзів розділити з ним кілька днів відпочинку і добре відірватися. По приїзду товаришів не всі члени сімейства були раді, батько молодої людини був вкрай незадоволений і обурений, що в його житлі вторгаються нестерпні незнайомці. Мати і сестра хлопця, навпаки, зраділи і з привітністю взяли гостей. Сім’я влаштовує спільна вечеря на честь повернення свого близького родича, але в розпал веселощів в їх будинок вторгається хтось страхітливий, його навіть навряд чи можна назвати людиною. Монстр має моторошний вигляд, його особа обтягнуте подертих ганчірками, а також воно спотворене шрамами, замість однієї руки у агресивної незнайомця стирчать гострі, наточені до блиску вила. Чудовисько жадає тільки одного — смерті усім, що в особняку.

Тепер всім героям фільму доведеться боротися за своє життя, та як допомоги їм чекати нема звідки. Але шанси на порятунок не великі, так як розлючений маніяк завдає ударів з неймовірною силою, калічачи будь-якого, хто йому трапиться. Чи зможе хоч одна людина в будинку вибратися з пастки? Фільм Вила (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гленн Дуглас Паккард
Актори: Деніел Уілкінсон, Brian Raetz, Lindsey Nicole, Райан Мур, Селіна Біч, Nicole Dambro, Keith Webb, Sheila Leason, Vibhu Raghave, Рейчел Картер


загрузка...