загрузка...


Підліткам, на чолі яких був Майк, одного разу вдалося перемогти зло, що таїться в каналізаційних проходах. В минулому їм було не легко впоратися зі страхами, вселяющими в них дикий жах. Молодший брат Майка загинув від рук кошмарного клоуна Пенивайза, після чого чудовисько вирішило перейти на інших хлопців, які мешкають в місті. Ніхто не міг дати відсіч, крім шістьох друзів, які об’єднали свої сили проти незвичного зла. Серед хлопців фільму «Воно 2» перебувала дівчинка на ім’я Беверлі, яку недолюблювали в школі, вважаючи її негідною перебувати серед школярів.

Однак Майк і Генрі одночасно закохалися в неї і між ними виникла конкуренція. Головною проблемою був ненаситний клоун, якого хлопці і дівчина перемогли, завдаючи йому численних ударів різними предметами. Пенивайзз зник, підлітки виїхали з міста, і тільки Майк залишився проживати в рідному домі, спостерігаючи за подіями. Минув час, коли чоловік виявив новини про нову смерть дитини. Він вирішив скликати старих друзів, щоб знову вирушити в каналізацію і назавжди відправити ворога в інший світ.

Але у кожного з приятелів з’явилося особисте життя, здатне зруйнувати цілісність дружби. Зібрати воєдино колишню компанію чоловікові ставало нелегко, тому він попросив Беверлі про допомогу. Фільм Воно: Частина 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрес Мускетті
В ролях: Джессіка Честейн, Джеремі Рей Тейлор, Джек Ділан Грейзер, Джейден Либерер, Уайатт Олефф, Софіа Лілліс, Джексон Роберт Скотт, Білл Скарсгард

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress