Фільм Воно живе всередині (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли в руки молодого чоловіка потрапила містична книга, він навіть припустити не міг, наскільки ця знахідка здатна змінити його майбутнє. Виявилося, що у виданні йшлося про те, що кожен, хто стане володарем тома, змушений буде віддати свою душу демону. Спочатку герой не став звертати увагу на ці слова. Він, як і раніше, вів свій спосіб життя, намагався проводити час разом з дружиною і дитиною. Тільки в подальшому йому знову довелося повернутися до видання. Вся справа в тому, що він став помічати в будинку дивні речі. Спочатку йому здавалися темні тіні.

В подальшому загинула собака, та й сам він став рвати дивною чорною рідиною, яка зібралася в єдиний клубок і швидким чином зникла з його очей. Чоловік думав, що це лише розбушувалася його свідомість. Тільки насправді йому було страшно зізнатися в тому, що в будинку дійсно мешкає щось диявольське. Воно загрожує не тільки йому, але і дитині, а також дружині. Ситуація ставала все напруженішою. Фільм Воно живе всередині (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Контролювати оселилася в собі нову силу чоловікові було неймовірно складно, що давало зрозуміти, що демонська сутність в черговий раз здобула тріумф над людиною. Але впадати у відчай герой не став, задумавши відшукати способи порятунку своїх близьких.

Режисер: Sean Bingham, Jeff Hall
В ролях: Лорі Каммінгс, Алісса Форд, Liam Rose, Ретт Террелл


загрузка...