Представленої картиною, Марк Леланд хотів продемонструвати своєму глядачеві все підгрунтя підпільного кіновиробництва. Головною героїнею виявляється Джина Скайлер — королева всіх фільмів жахів. Володіючи дивовижною красою, вона нахабно цим користується. Саме так їй і вдалося спокусити Джейка Бубу. Незабаром після того, як частина плану була виконана, Джина призводить свою жертву в, тріщить по швах, світ ілюзій і наповнений міфами. Так само, в процесі розповіді глядач знайомиться з ще одним дійовою особою — Робертом Лонцо.

Герой виступає продюсером нашої леді, а разом з тим, і одним з найвпливовіших людей в місті. Працюючи над черговим фільмом, героїв чекало справжнісіньке розчарування і здивування. Хтось вкрав плівку з останньої їх роботою, причому з яким наміром було це зроблено абсолютно невідомо. За мірками всіх тих, хто працював над картиною, це стрічка була кращою, з тих, що потрапили в скарбничку Скайлер, і саме завдяки їй у дівчини був шанс піднятися по кар’єрних сходах в прискореному режимі.

Ось, тільки тепер цього не відбудеться, більш того, репутація може бути зіпсована. Чи знайдуть герої спосіб повернути плівку на своє законне місце, або ситуація приречена? Фільм Вовчиця. Схід (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Marc Leland
В ролях: Тіффані Шепіс, Деббі Рошон, Тімоті Мандала, Рубі Ларокка, Тіна Краузе, Ніколя Фіоре, J. Edmund Fond, Алан Роу Келлі, Аллегра Леленд, Брендон Елліс

загрузка...