загрузка...


Фільм «Втеча з ферми канібалів» 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p. Життя Гансона була наповнена трагічними подіями. Він мав двох прекрасних дітей, старшу дочку і молодшого сина з яким в ранньому віці трапилася трагедія. Група місцевих хуліганів вирішила познущатися над ним. На березі річки вони скрутили його і засунули в мішок, після довгих пінаніе ногами вони вирішили його підпалити, коли полум’я розгорілося вони скинули мішок у воду, тим самим не залишаючи шансу на порятунок. Але на щастя, його синові вдалося вижити, хоч він і отримав множинні опіки.

Потім його старша дочка вчинила самогубство. Хансон від пережитих потрясінь збожеволів і разом зі своїм сином розлютився на всіх людей. Їх першими жертвами стала дружна сім’я, яка приїхала відпочити на природі. Спочатку вони підпалили намет, в якій перебувала мати сімейства, вона не змогла швидко відкрити замок і тому згоріла заживо.

Потім вони переступили до розправи з іншими членами сім’ї. Чи зможе хоч хтось врятуватися від кровожерливих рук цих божевільних? Фільм Втеча з ферми канібалів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чарлі Стідс
В ролях: Кейт Марі Девіс, Беррі Де Ла Рош, Девід Леник, Роуена Бентлі, Тобі Уїнн-Девіс, Пітер Косгров, Джо Стріт, Ділан Кертіс, Сем Лейн, Джексон Райт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress