В центрі історії стоїть одна жінка-детектив, якій випала турбота про низку розслідувань. Всі вони пов’язані між собою, так як жертви були вбиті одним і тим же чином. Кожен раз, місце злочину і власне спосіб вбивства, виглядають підсумком ритуалів. Очевидно, з’явилося якесь співтовариство або маніяк, вірять у власну справу. Кожен раз, це щось заплутане й дивне для погляду простих людей. Немає жодної зачіпки, яка змогла б привести до реальних легендами або міфів. Немов вбивці, поклоняються чогось, що самі і вигадали. Це помітно ускладнює справу, але до завершення його, ще далеко. Найсерйозніші проблеми, героїню чекають попереду.

Ведучи слідство, вона стала помічати дивності у власному оточенні. Все частіше її кроки до розгадки, обертаються явищами явно не відповідають реальності. Від пошуків відповіддю, жінка просто починає сходити з розуму. Так вона думає, але можливо, все, що вона бачить, що відбувається насправді. Фільм Харизмати (2017) дивитися онлайн в хорошій якості.

Якщо це підозра буде вірним, то можна сказати точно, що ці обряди куди більш реальні, ніж проста вигадка хворої уяви. З цього моменту, розслідування стає куди більш небезпечним і важким, з наслідками змінили все.

Режисер: Енді Кольєр, Тур Міан
Актори: Сара Бек Метер, Джеймі Саттертвейт, Андоніс Ентоні, Джонні Віваш, Росс Маллен, Девід Дж. Пив, Ітан Чаплс, Ніколь О’Нілл, Ентоні Тейлор, Шон Ноппен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress