Фільм Хеллфест (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Три кращі подруги Наталі, Брук і Тейлор вирішили зустрітися напередодні Хеллоуїна. На Хэллфесте, легендарному фестивалі, де учасники повинні налякати один одного до смерті, виявилися і наші героїні разом зі своїми хлопцями. От тільки ніхто з них ще не уявляє, що серед учасників фестивалю під маскою ховається серійний маніяк. Для нього це свято — черговий шанс отримати задоволення від своїх кривавих діянь. Він шматує і душить свої жертви у всіх на виду, але ніхто не надає цьому належного значення. А коли маніяк дістався до Наталі, Брук і Тейлор, то дівчата усвідомили весь жах того, що відбувається. Вони вирішують відправитися на Хеллфест разом зі своїми хлопцями.

У цьому місці кожен повинен налякати іншого відвідувача, практично довівши його до смерті. Для кожного гостя це всього лише смішне і страшне розвага, яке можна дозволити собі влаштувати один раз в рік. Але ось для справжнього вбивці цей день означає Щось інше. Він може дозволити собі вбивати людей навколо абсолютно не думаючи про маскування. Адже всі навколо будуть думати, що це лише частина якогось уявлення, і не вірити, що перед ними знаходиться найреальніший труп. Фільм Хеллфест (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Подруги потрапляють в поле зору маніяка і тут же розуміють, що це зовсім не розіграш. Але ніхто навколо не вірить в те, що відбувається. А це означає, що дівчата можуть розраховувати лише на самих себе, щоб зберегти своє життя.

Режисер: Грегорі Плоткін
Актори: Емі Форсайт, Рейн Едвардс, Бекс Тейлор-Клаус, Крістіан Баліс, Метт Меркьюрио


загрузка...