Гостросюжетний фільм «Хэллфест» розповідає про моторошні події, що сталися з групою підлітків, яким гостро була потрібна порція гостроти. Одного разу вони дізнаються, що в містечку відкрився новий парк. Там можна весело провести час і покататися на атракціонах, які подарують неймовірні відчуття страху і велику порцію адреналіну. Цей заклад не обзавелося широкою популярністю серед місцевих обивателів, адже багатьом просто не подобатися відчувати кошмар, якого і в звичному житті буває багато. Цей факт став для хлопців сигналом дії, і вони кинулися підкорювати територію розважального хоррор — атракціону.

У той момент вони не здогадувалися, що в стінах влаштувався кровожерний маніяк, якому потрібно тільки почекати, поки наївна компанія самостійно забіжить в пастку… Опинившись всередині, герої починають блукання по дивних кімнатах, не бачачи присутність вбивці. Спочатку вони помічали дивацтва, але всі сумніви зводилися до припущення, що це частина запланованої програми. Незабаром вони усвідомили, що відбувається це не уявлення, а жахлива реальність.

На жаль було занадто пізно і психопат встиг забарикадувати всі виходи. Безсумнівно, тепер друзі відчують приплив небезпеки… Фільм Хэллфест (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грегорі Плоткін
В ролях: Емі Форсайт, Рейн Едвардс, Бекс Тейлор-Клаус, Мікаель Турек, Крістіан Баліс, Метт Меркьюрио

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress