Фільм XX (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Глядацькій увазі представлений фільм жахів, який являє собою антологію історій, що відбулися з різними людьми. Особливість і відмінна риса картини в тому, що режисерами кожної з історій стали жінки. Прийнято адже вважати, що таке кіно знімають чоловіки, а героїнями стають жінки, які за сюжетом гинуть у страшних муках і стражданнях. Цього разу все трохи інакше.

Тут повністю правлять жінки. Вони знімають кіно, вони знаходяться в центрі сюжетів, вони беруть владу в свої руки. Всього в картині чотири окремих історії, у кожної з яких своя назва і своя сюжетна лінія. В епізоді «Коробка» маленький хлопчик дуже цікавиться, що ж везе в красивій подарунковій коробці незнайомий чоловік, який сидить поруч з ним у вагоні метро. А коли той дозволяє заглянути всередину, дитина входить в стан шоку… Інший сюжет називається «День народження».

У ньому розповідається, що не завжди це свято буває таким радісним і веселим, навіть якщо починається все добре. Решта епізоди називаються «Не падай» і «Її єдиний живий син». Фільм XX (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роксанна Бенжамін, Sofìa Carrillo, Карін Кусама
У ролях: Шейла Ванд, Мелані Лінскі, Кайл Аллен, Христина Кірк, Анджела Трімбур, Наталі Браун, Пейтон Кеннеді, Майк Дойл, Брида Вул, Санай Вікторія


загрузка...