Фільм Єдиноріг-вбивця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Денні – молодий житель Брукліна, провідний безтурботне існування, проводячи всі дні на нескінченних тусовках, не упускаючи можливості повеселитися в оточенні однодумців. Одного разу, під час чергової вечірки невиправний тусовщик піддався нападу невідомих зловмисників, які побажали влаштувати жорстоку розправу над потенційною жертвою. Кілька знайомих негайно прийшли на допомогу, вступивши в протистояння з нападниками. Жорстоке зіткнення двох компаній призводить до трагічних наслідків. У сутичці гине хлопець, який входив у число свавільників, які влаштували бійку. Минув рік після неприємного інциденту.

Денні намагається залишити в минулому неприємні спогади і продовжити звичне існування, занурившись в улюблені заняття. Однак спокійне життя було зруйноване появою загадкового, кровожерного єдинорога, що влаштовує по черзі вбивства учасників давнього зіткнення. Невідомий психопат-вбивця приховує обличчя під страшною маскою, здійснюючи помсту за загибель хлопця. Фільм Єдиноріг-вбивця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Необхідно розібратися в причинах того, що відбувається кошмару, щоб знайти методи усунення смертельної загрози, що нависла над молодими людьми, які стали мимовільними співучасниками злочину.

Режисер: Drew Bolton
Актори: Alejandro La Rosa, Dennis Budesheim, Маркус Келлі, Monica Bradley, José D. Álvarez


загрузка...