загрузка...


«Єретики» (2017) дивитися в хорошій якості HD. Події кінострічки розгортаються в наші дні. Багато людей думають, що всілякі сатанинські культи залишилися в далекому минулому і є пережитком минулого. Але вони помиляються. І в цьому своїми очима незабаром переконається головна героїня фільму. Вона веде саму звичайну і мало чим примітне життя. Але незабаром її викрадає група таємничих людей, які поклоняються нікому божеству. І зараз їм терміново потрібна жертва для чергового ритуального обряду і подальшого вбивства.

І саме на головну героїню впав вибір зловмисників… Все було підготовлено для обряду жертвопринесення і здавалося, що вже ніщо не зможе врятувати дівчину від сумної долі. Однак потім вона втрачає свідомість. А коли прокидається то бачить навколо себе величезну кількість закривавлених трупів. Ось тільки сама вона якимось таємничим чином залишилася цілою і неушкодженою.

Так що ж сталося в той нещасливий день? Відповіді на ці питання належить знайти їй і слідству… Фільм Єретики (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чад Арчибальд
Актори: Ніна Кірі, Джоржа каденс, Райан Баррет, Ніна Річмонд, Вілл Кінг, Остін Даффі, Jen Gorman, Кейлі Ле Гранд, Алекс Лубер, Sid McMillan

загрузка...