загрузка...


Старі друзі раніше завжди любили зустрічатися і приємно проводити свій час. Але з часом у кожного з них з’являлися свої проблеми і турботи, що і заважало їх частих зустрічей. Ключові персонажі намагалися якомога частіше знаходити можливість на відпочинок, але весь час це відкладали на потім. І ось одного разу головні герої вирішили зустрітися після тривалої розлуки і відправитися на чудовий уїк-енд. Зібравши найнеобхідніші речі, герої відправилися в саму глиб лісу, посередині якого буде стояти невеликий будиночок, в якому хлопці проведуть кілька ночей.

Спершу все складалося найвдалішим чином, і ніхто з друзів навіть не підозрював, що їх чекає в недалекому майбутньому. Коли на вулиці стемніло герої починають підозрювати щось недобре. Виявляється, що неподалік від будинку знаходилася загадкова воронка. Після цього відпочинок друзів перетвориться на справжній хаос. Справа в тому, що героям загрожує небезпека, і їхнє життя буде перебувати на грані між смертю. Фільм За лісами (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони змушені боротися за власне виживання, але чи вдасться їм опинитися переможцями в такому серйозному бої з лиходіями? Сюжетна лінія змусить переживати кожного глядача. Фінал обіцяє бути жарким і непередбачуваним.

Режисер: Шон Брешнах
В ролях: Коннор Розен, Логан Шроер, Майкл Гросс, Лі-Еллін Бейкер, Марки Пост, Хуліосезар Чавез, Якоб Еттер, Шон Райан Фокс, Яків Т. Філліпс, Йорданія А. Філліпс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress