Фільм За стіною (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сім’я з фільму «За стіною» поїхала від батька, тому що він був дуже жорстоким. Мати придбала великий старий будинок, сподіваючись, що в ньому вони будуть щасливі. Буквально в перші дні діти почали помічати Лякаючі бачення. Виявляється, будинок був незвичайним, він немов жив окремим життям, і він, явно, не був радий новим мешканцям. Старший син Майкл вирішив поїхати вчитися в університет, але йому було страшно залишати матір і молодших брата і сестру одних. Батько з кримінальним минулим міг легко його знайти, адже він знав про бажання сина. Жінка нічого дивного не помічала.

Тільки маленька Кері сприймала бачення всерйоз. Побачених вона вважала своїми друзями. Для всіх цей переїзд буде важким випробуванням, тому що будинок захоче позбутися від неугодних йому мешканців. З великими труднощами сімейство тікає від безсердечного батька-кримінальника і переїжджає в інше місто. Фільм За стіною (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут вони купують старенький будинок і з полегшенням вірять, що тепер їх життя налагодиться, і в ній вже не буде колишніх образ і горя. Однак вони навіть не підозрюють, що куплений ними будинок є проклятим місцем і тут їм належить опинитися в куди гіршому пеклі.

Режисер: Джеймс Конделик, Джон Конделик
В ролях: Ванесса Енджел, реггі Лі, Лью Темпл, Хатч Дано, Джо Херслі, Джейн Тейні, Бейлі Спрай, Мейсон Махай, тім Сергел


загрузка...